Фестиваль проводится ежегодно в последние выходные мая.

Место проведения фестиваля - г. Святогорск, пансионат «Славяногорский».

Регистрационный сбор, включая абонемент на все концерты, в 2003 г. был 8 гривень. Проживание на территории пансионата возможно как в палатках, гак и в капитальных домиках (последнее - за дополнительную плату). Для регистрации и поселения необходим паспорт или равноценный документ, удостоверяющий личность.

Читать полностью

Перш за все нас вражає в ньому краса місцезнаходження. Декілька разів я бував у цьому монастирі і завжди з однаковим захопленням дивився на величну панораму, яка відкривається моєму погляду з крейдяних конусів, де споруджений храм, і відчував мимовільний трепет...

Читать полностью

Полотна картин будуть жити віки,
І гідні безсмертя не щезнуть рядки,
І скульптор в героях своїх буде жить,
І музиці плинуть до нових століть

Л. Колосникова.

“Сьогодні, на зламі століть, думаємо, як нам бути, жити далі. Зрозуміло, без мистецтва, поезії не уявляю руху в майбутнє”, - писав відомий український поет і громадський діяч Іван Драч. І хоч наше буття сьогодні не однозначне, але в житті кожної людини завжди виникає, крім потреб буденних і прозаїчних, ще й потреба духовна. Недаремно в Святогірськ їхали, їдуть і будуть приїжджати багато людей: одні - відпочити, інші - помолитись Богу, а ще декотрі - поклонитись земній красі на берегах Сіверського Дінця. Та є ще люди, які бувають тут, щоб зачерпнути натхнення для своєї творчості, немає значення - літератори це чи актори художники чи композитори.

Читать полностью